Auto       Rejestracja

MENU

    

  Strona Główna

  O szkole

  Pracownicy szkoły

  Nasze osiągnięcia

  Dokumenty szkolne

  Prawa ucznia

  Dla rodziców

  Profilaktyka

  Dziennik elektroniczny

  Plan lekcji

  Kółka zainteresowań

  Samorząd Uczniowski

  język angielski

  język niemiecki

  Sport w szkole

  Projekty edukacyjne

  Szkoła współpracy

  Szkoła promująca zdrowie

  Projekty

  Comenius 2012-2014

  Comenius 2008-2010

  Projekt Ptaki

  Projekt Ekoagenci

  Harcerstwo

  Wolontariat

  Galeria

  InfoM@t

  Publikacje nauczycielskie

  Rekrutacja 2016/17

  Biblioteka

  Szkoła wyróżniona Znakiem Jakości Interkl@sa

  BIP


Aktualności  

Jak nasi grają i śpiewają…

Znakomicie zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum nr 1 podczas siódmej edycji Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej „The Shining Stars”, który odbył się w Wiśniowej Górze, w piątek 17 lutego 2017 roku. W kategorii solistów Kinga Kocińska zajęła II miejsce w piosence Eda Sheerana „Thinking out loud”. Kinga zaśpiewała swój utwór rewelacyjnie, żywiołowo, od serca, wydobywając z niego całe przesłanie emocjonalne. Dodatkową zaletą był fakt, iż piosenka była grana na żywo przez szkolny zespół gitarowy w składzie Michał Teodorczyk i Kacper Kruś. Jako nagrodę wykonawczyni otrzymała talon na zakupy w Empiku, oraz liczne gadżety. Pierwsze miejsce w tej samej kategorii również powędrowało do Koluszek, tym razem do Gimnazjum nr 2, natomiast trzecim miejscem ucieszyło się Gimnazjum nr 29 z Łodzi.
Organizatorzy, poza konkursem piosenki, zapewnili gościom szereg dodatkowych atrakcji. W przepięknie udekorowanej sali gimnastycznej zaprezentowano pokazy tańca towarzyskiego, występy szkolnych cheerleaderek, projekcje filmów nakręconych przez młodzież oraz prezentacje multimedialne zawierające zbiory zabawnych cytatów i myśli, oczywiście w języku angielskim. Wśród widowni obecni byli włodarze gminy Wiśniowa Góra, jak również liczni przedstawiciele sponsorów.
Dziękujemy Gimnazjum w Wiśniowej Górze za zaproszenie do udziału w konkursie oraz gratulujemy jego świetnej organizacji. Cieszymy się, że doceniono talenty muzyczno-wokalne uczniów naszej szkoły i życzymy im wielu kolejnych sukcesów scenicznych. Składamy również podziękowania dla rodziców naszych gimnazjalistów, którzy zapewnili młodzieży transport na tę imprezę.

Tomasz Piechota

Autor: jurekpec 27.02.2017


Content Management Powered by CuteNews