Auto       Rejestracja

MENU

    

  Strona Główna

  O szkole

  Pracownicy szkoły

  Nasze osiągnięcia

  Dokumenty szkolne

  Prawa ucznia

  Dla rodziców

  Profilaktyka

  Dziennik elektroniczny

  Plan lekcji

  Kółka zainteresowań

  Samorząd Uczniowski

  język angielski

  język niemiecki

  Sport w szkole

  Projekty edukacyjne

  Szkoła współpracy

  Szkoła promująca zdrowie

  Projekty

  Comenius 2012-2014

  Comenius 2008-2010

  Projekt Ptaki

  Projekt Ekoagenci

  Harcerstwo

  Wolontariat

  Galeria

  InfoM@t

  Publikacje nauczycielskie

  Rekrutacja 2016/17

  Biblioteka

  Szkoła wyróżniona Znakiem Jakości Interkl@sa

  BIP


Aktualności  

Orlikowe mistrzynie z "JEDYNKI"

Siatkarska reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum nr 1 w Koluszkach uczestniczyła w rozgrywkach Orlikowej Ligii Mistrzów organizowanych przez Łódzki Szkolny Związek Sportowy i Urząd Marszałkowski w Łodzi.
Po wcześniejszych eliminacjach uczennice „Jedynki” uczestniczyły w półfinałach wojewódzkich, w czasie których bez problemu pokonały drużyny z Rogowa i Żychlina zdobywając prawo udziału w Mistrzostwach Województwa.
Finał Wojewódzki odbył się 14.06.2014r. w Wieruszowie. Pogoda i humory dopisywały zwłaszcza, gdy dziewczynom udało się wygrać swój półfinał pokonując Gimnazjum nr 44 z Łodzi w setach do 14 i do 7 pkt. Mimo, że dziewczęta nie były faworytkami zawodów z ogromną determinacją i zaangażowaniem przystąpiły do decydującego meczu. Zabrakło naprawdę bardzo niewiele i tym trudniej było pogodzić się z przegraną. Gimnazjalistki z Koluszek uległy bardzo mocnej drużynie z Głowna 1:2 przegrywając mecz jedynie 2 punktami. Łzy i niedosyt ustąpiły dopiero w czasie dekoracji medalowej, której dokonywał Marszałek Województwa Witold Stępień oraz Burmistrz Wieruszowa.
Atmosfera zawodów była naprawdę fantastyczna, powitanie uczestników, pokazy taneczne i wokalne, zdjęcia i wywiady telewizyjne - to chwile, które dziewczęta zapamiętają na pewno na długi czas. Bardzo cieszy wynik sportowy, ale także ogólna postawa dziewcząt , które zyskały ogromną sympatię wszystkich uczestników i bardzo liczne grono kibiców. Swoją wygraną siatkarki z Gimnazjum nr 1 w Koluszkach cieszą całą społeczność szkolną , ale dedykują ją także Panu Marcinowi Staroście, prowadzącemu zajęcia z piłki siatkowej w OSiR Koluszki bez pracy którego na pewno nie udałoby się osiągną tak znaczącego sukcesu. Gratulujemy!
Skład drużyny: Katarzyna Mińkowska, Marta Cywińska, Dagmara Grabowska, Justyna Malinowska, Alicja Stachlewska, Karolina Łyskowicz, Anita Szulc, Martyna Pietrasik, opiekun p. Renata Chorąży.Autor: jurekpec 19.06.2014


Content Management Powered by CuteNews