Auto       Rejestracja

MENU

    

  Strona Główna

  O szkole

  Pracownicy szkoły

  Nasze osiągnięcia

  Dokumenty szkolne

  Prawa ucznia

  Dla rodziców

  Profilaktyka

  Dziennik elektroniczny

  Plan lekcji

  Kółka zainteresowań

  Samorząd Uczniowski

  język angielski

  język niemiecki

  Sport w szkole

  Projekty edukacyjne

  Szkoła współpracy

  Szkoła promująca zdrowie

  Projekty

  Comenius 2012-2014

  Comenius 2008-2010

  Projekt Ptaki

  Projekt Ekoagenci

  Harcerstwo

  Wolontariat

  Galeria

  InfoM@t

  Publikacje nauczycielskie

  Rekrutacja 2016/17

  Biblioteka

  Szkoła wyróżniona Znakiem Jakości Interkl@sa

  BIP


Aktualności  

CZYTANIE W OBIEKTYWIE

W październiku 2012 r. z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbył się w naszej szkole konkurs fotograficzny pt. „Z książką mi do twarzy” mający na celu wizualizowanie pasji czytania i miłość do książek. Jury wyłoniło 3 laureatki. Pierwsze miejsce zdobył duet: Martyna Krakowiak, z kl. 2A i Patrycja Wąs z kl. 1D, drugie Julita Brodecka a trzecie Dominika Tomczak z kl. 3C.
Zdjęcia, które brały udział w konkursie szkolnym, zostały w listopadzie zgłoszone przez nauczyciela bibliotekarza p. Małgorzatę Kujawę do konkursu zorganizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi w ramach kampanii "Łódzkie czyta".
Okazało się, że talent fotograficzny naszych uczennic został dostrzeżony i nagrodzony także w tym prestiżowym konkursie. Jury przyznało Martyna Krakowiak i Patrycja Wąs II miejsce, a wyróżnienie Dominice Tomczak. Natomiast w kategorii wyboru internautów największą liczbę głosów zdobyła Julita Brodecka.
Gala, na której miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu, odbyła się 8 grudnia 2012 r., podczas Salonu Ciekawej Książki w Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich. Laureatki z naszej szkoły odebrały z rąk dyrekcji WiMBP w Łodzi- p. Barbary Czajki atrakcyjne nagrody książkowe, a potem można już było zatopić się w lekturze i powiedzieć dumnie… z książką mi do twarzy….


Wyróżnione prace

Martyna Krakowiak (2a) i Patrycja Wąs(1d)


Julita Brodecka (3c)


Dominika Tomczak (3c)

Autor: jurekpec 19.12.2012


Content Management Powered by CuteNews