Auto       Rejestracja

MENU

    

  Strona Główna

  O szkole

  Pracownicy szkoły

  Nasze osiągnięcia

  Dokumenty szkolne

  Prawa ucznia

  Dla rodziców

  Profilaktyka

  Dziennik elektroniczny

  Plan lekcji

  Kółka zainteresowań

  Samorząd Uczniowski

  język angielski

  język niemiecki

  Sport w szkole

  Projekty edukacyjne

  Szkoła współpracy

  Szkoła promująca zdrowie

  Projekty

  Comenius 2012-2014

  Comenius 2008-2010

  Projekt Ptaki

  Projekt Ekoagenci

  Harcerstwo

  Wolontariat

  Galeria

  InfoM@t

  Publikacje nauczycielskie

  Rekrutacja 2016/17

  Biblioteka

  Szkoła wyróżniona Znakiem Jakości Interkl@sa

  BIP


laureaci  

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Uczniowie naszej szkoły uzyskiwali tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych:

Laureaci:

Imię i nazwisko laureata Nazwa konkursu
Kacper Zieliński Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Karolina Sztuka Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Paweł Jatczak Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Andrzej Krupiński Wojewódzki Konkurs Historyczny
Maksim Afanasenka Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
Krzysztof Siejkowski Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Jakub Moliński Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Jerzy Knopik Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Adam Bogdański Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Mateusz Krakowiak Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Krzysztof Szafrański Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Bartosz Korczyński Wojewódzki Konkurs Informatyczny - laureat w edycji 2011 i 2012
laureat VI Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
Piotr Cyniak Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce
Bartosz Pałyga Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Finaliści:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu
Aneta Bogdan Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Karolina Staroń Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce
Kacper Zieliński Wojewódzki Konkurs Historyczny
Malwina Lebiedzińska Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Alicja Magiera Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Julita Brodecka Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Jakub Chachuła Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Katarzyna Miedzińska Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Dominika Długosz Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Marta Filipek Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Aleksandra Wieczorek Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Joanna Pecyna Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Natalia Pogoda Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Paula Karlińska Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Szymon Szostek Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Maciej Jarzębski Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Michał Sudowski Wojewódzki Konkurs Historyczny
Paweł Jatczak Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Krzysztof Siejkowski Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Jakub Stasiak Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Damian Nowakowski Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Mateusz Krakowiak Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Mateusz Krakowiak Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Katarzyna Banaszkiewicz Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Krzysztof Szafrański Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Adam Bogdański Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Dominik Kamocki Wojewódzki Konkurs Historyczny
Karolina Gradowska Wojewódzki Konkurs Historyczny
Piotr Cyniak Wojewódzki Konkurs Historyczny
Joanna Magiera Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce