Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Koluszkach Strona Główna Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Koluszkach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo Jazdy
Autor Wiadomość
nyku
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 6:29 pm   

ta zenek widze ze ze mna nie jechales skuterem ja nie patrze czy dziura czy nie i dobrze ze zdejmuja blokady ale moze kiedys sie przejade ale najwidoczniej jeszcze nie teraz.Ja lubie popiratowac troszke bo mam to we krwi jak tata mi dal pojezdzic autem na bocznych drogach to dopiero bylem podniecony ze moglem sie troche autem powozic i tez nie mialem prawka i mialem cieszka noge ale jak mowie moze kiedys mnie bog ukara i spowoduje jakis wypadek i zabije siebie i kogos innego ale tego sobie nie ?ycze i wierze ze sie tak nie stanie ale zycie jest jedna wielka niespodzianka i nikt nie wie co bedzie jutro....... :lol: :D
Ostatnio zmieniony przez PREZES Czw Wrz 14, 2006 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Zenek13
użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 9:30 pm   

Stary prosze cie nie rozwalaj mnie. Mysli? ?e w ?yciu skuterem nie jechalem. Samochodem te? jecha?em nawet wi?cej ni? raz jak mi tata da?. A o je??dzie po drodze to ju? mi nie gadaj. Tyle co ja godzin traktorem w polu przejexdzilem. Po drodze te? 4 km na pole i my li? ze co policj nie widzia?em. Ale co nie mo?na na pole jechac czy jak?? A policja jak stoj to jeszcze i dzie? dobry nieraz mówie.
PREZES::::.....Ty lepiej nie muw tak, tylko lec po s?ownik :?
Ostatnio zmieniony przez PREZES Czw Wrz 14, 2006 10:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu